آپدیت پچ SMoKE 2017 نسخه 9.4

, ,

آپدیت پچ SMoKE 2017 نسخه 9.4

 

ترجمه اختصاصی SRT

ویژگیها

لیگ ها
سویچر جدید لیگ دارای گزینه های مختلفی برای انتخاب میباشد ، همه تیمها بدون در نظر گرفتن انتخاب لیگ انتخابی ، در دسترس میباشند ، همینطور گزینه ای برای حذف کامل لیگ ام ال اس از قاره آمریکای لاتین قرار گرفته است .
مانند نسخه های قبل ،  همه لیگ ها دارای اسامی و لوگو های صحیح میباشند ، قابل ذکر است که امکان تغییر ساختار لیگ بدون ایجاد مشکل در بازی وجود نداشت ، برای مثال ، ما آگاه هستیم که جام ملت های آفریقا باید دارای مرحله گروهی باشد اما کونامی آن  را به صورت حذفی ساخته است ، اما تغییر ساختار آن دریایی از مشکلات را پدید می آورد ، پس انتظار اینچنین تغییراتی را نداشته باشید

تیم ها

این نسخه دارای 90 تیم بیشتر از نسخه قبل میباشد ، میتوانید اسامی تیم ها را درون بازی در صفحه TEAMS 2017 مشاهده کنید ، همه تیم های ملی و باشگاهی به راحتی در بخش FL قابل استفاده هستند . این پچ در مجموع دارای 606 تیم با لوگو ، کیت ها ، ترکیب ها ، مربی و نام استادیوم و رنگ تماشاگران صحیح میباشد ، طبق معمول اگر اشتباهی وجود داشت در آپدیت های بعدی تصحیح میشود .(لیست تیم ها)

بازیکنان
همانطور که احتمالا میدانید ، برای اضافه کردن این تعداد زیاد تیم ، باید تعداد خیلی زیادی بازیکن جدید هم اضافه کرد ، همه بازیکنان ساخته شده دارای ویژگی های صحیح خود میباشند ، ممکن است مشکلات کوچکی وجود داشته باشد چون بیش از 4000 بازیکن جدید وجود دارد ، قدرت بازیکنان بر اساس داده های تصادفی ساخته شده است

ورزشگاه ها

این نسخه شامل آپدیت پک 3 وزرشگاه میباشد ، ورزشگاه های موجود در این پچ 40 مورد میباشند که از سری های قبل PES و پچ Smoke تبدیل شده اند ، ما استادیوم ها را در محل های متفاوت ، با تکسچر های با کیفیت و تماشاگران و آسمان HD تهیه کرده ایم .
ما چمن های HD را برای ورزشگاه های با کیفیت بهینه ساخته ایم ، متوجه هستیم که برای بعضی از افراد خیلی روشن یا خیلی مرطوب یا برای بعضی افراد خیلی تیره میباشند ، اما این به سلیقه افراد بستگی دارد ، تنها هدف ما این است که تا حد ممکن واقعی به نظر برسند ، شما میتوانید روشنایی نمایشگر خود را تغییر دهید .
افرادی که از LOW QUALITY استفاده میکنند از تمام پتانسیل گرافیکی بازی به خاطر محدودیت سیتمشان نمیتوانند بهره ببرند . چمن های HD در شب به صورت رنگ سبز ساده نمایش داده میشوند . ما یک چمن ویژه مشابه کونامی ساخته ایم که سازگار با تنظیمات کیفیت کم بازی میباشد  که به صورت جداگانه قابل دانلود و نصب میباشد .

کفش ها
این نسخه از پک شماره 2 کفش های Smoke استفاده میکند ، در این نسخه هیچ تغییری در کفش ها داده نشده است ، پچ Smoke دارای 100 کفش از انواع طرح ها و رنگ های مختلف میباشد . مدل و تکسچر کفش های برای گیم پلی روان و کیفیت بالای بازی ساخته شده اند .

روش نصب
1- فایل های پچ را از حالت فشرده خارج کنید
2- همه قسمت ها را دانلود کنید و مطمئن شوید که کامل هستند ، تنها پارت 1 را اکسترکت کنید و بقیه پارت ها به صورت خودکار باز میشوند ، هیچ کدام از فایل ها و پوشه های نصب را جا به جا نکنید .Setup 94.exe را اجرا کنید
3- اینستالر را اجرا کنید و محل نصب PES را انتخاب کنید ، پچ حتما باید در این پوشه نصب شود ، مطمئن شوید که پچ بدون خطا و به صورت کامل نصب میشود .

     آموزش نصب تصویری

نکات
1- همیشه آخرین نسخه پچ Smoke را نصب کنید
2- پاک کردن پچ قدیمی و فایل ادیت قدیمی توصیه میشود (برای پیشگیری از خطا های احتمالی)
3- شروع ML و BAL جدید توصیه میشود (برای استفاده از تیم های جدید ، بازیکنان جدید و سایر)
4- از فایل edit00000 قدیمی استفاده نکنید (استفاده کردن از فایل های قدیمی ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بازی شود)
5- فایل های dpfilelist را جنریت نکنید (از smoke extra cpk برای اضافه کردن فایل های جدید استفاده کنید)
6- این نسخه با تمرکز بر روی بخش آفلاین ساخته شده است ، در بخش آنلاین بدلیل تفاوت بین فایل های پچ و بازی اصلی ، شما نمیتوانید با رقیبی بازی کنید

پارت 1 پارت 2 پارت 3

توجه این نسخه فشرده شده دارای 3% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در خارج کردن فایل ها از حالت فشرده،کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل خارج کردن فایل ها از حالت فشرده مواجه شدید،نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

آموزش تصویری

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *