ادیت و ویرایش PES & FIFA

LiveCPK (Sider 3.0.1) For PES 2017

LiveCPK (Sider 3.0.1) For PES 2017

معرفی افزونه LiveCPK
 • این ایده جدیدی نیست :  اگر اسم AFS2FS در Kitserver یا … اخیرا  در FileLoader که توسط Jenkey1002 ساخته شده ، به گوشتون خورده باشه ، پس LiveCPK برای شما خیلی آشناست . این راهی برای بارگذاری ادیت ها از طریق فایل در فولدرهای روی هارد دیسک به جای استفاده از فایل های CPK است .
  اولین ورژن این برنامه آماده استفاده و تست است . به نظر برای خیلی از فایل ها کاربردی بوده است . مطمئنا مشکلاتی نیز وجود دارد که سعی میکنیم آن ها را پیدا و رفع کنیم .
 • ترجمه اختصاصی FIFAPES.ir (SRT)

 • طریقه استفاده
  شما فایل ها را در پوشه ای که با نام sider.ini مشخص شده است با استفاده از cpk.root مرتب میکنید . درون پوشه اصلی فولدری با نام common خواهید داشت ، و بقیه فایل ها درست مانند فایل های ساختار بازی قرار میگیرند . شما میتوانید تعداد زیادی پوشه اصلی بسازید . به این پوشه های اصلی به عنوان فایل های CPK باز نشده نگاه کنید .
 • چرا باید از آن استفاده کنیم ؟
  به طور کلی این ورژن از برنامه ، خیلی مزیت های زیادی نسبت به استفاده از پوشه download و DpFileList.bin نمیدهد . اما من تصور میکنم که LiveCPK برای ادیتور ها راهی سریعتر را فراهم کند : شما حتی نیاز ندارید که برای استفاده از یک فایل از بازی خارج شوید – به راحتی میتوانید با Alt+Tab بازی را Minimize کرده ، تغییرات را اعمال کرده  و به بازی برگردید و خیلی سریع تغییرات خود را مشاهده کنید . همچنین شما میتوانید از روش download/DpFileList.bin هم به طور همزمان برای پچ ها استفاده کنید . این دو روش هیچ منافاتی با هم ندارند و فقط اولویت با روش LiveCPK میباشد .
 • برنامه ها برای آینده
 • استفاده از فولدر ها و فایل ها یک احتمال است ، به هر حال ما میتوانیم کار های جالب تری انجام دهیم . برای مثال LiveCPK میتواند برای پشتیبانی از lua Scripting خود را تطبیق دهد و استفاده از آن با تصحیح فایل ها و فولدر هابه طور مداوم گشترش میابد . شاید کسانی که اسکریپت های lua را مینویسند یک استادیوم سرور را پیاده سازی کنند یا شاید DDS های اختصاصی خود را از طریق فایل های PNG بسازند . نمیدانم …. فقط یک سری ایده هستند .
 • استفاده از آن مشابه Sider های قدیمی میباشد ، با این تفاوت که این راحت تر است :
 1. sider.exe را اجرا کنید – یک پنجره کوچک باز میشود که میتوانید آن را کوچک کنید
 2. بازی را اجرا کنید

direct-links